• Post author:

8 marca to Międzynarodowy Dzień Kobiet. Jeśli w tym roku, to Ty musisz przygotować Dzień Kobiet w pracy, być może szukasz ciekawych pomysłów. Oto inspiracje, które pomogą Ci zorganizować 8 marca w biurze – niezależnie od tego, czy firma pracuje w trybie zdalnym, czy stacjonarnym.

kobieta trzyma w dłoniach alkohol i kwiaty. To prezenty dla niej z okazji Dnia Kobiet
Dzień Kobiet w pracy zdalnej – jak go zorganizować?

Dzień Kobiet podczas pracy zdalnej – jak go zorganizować?

Twoja firma pracuje w trybie zdalnym, ale nadal chcesz w jakiś sposób uczcić Dzień Kobiet w pracy? Przygotowaliśmy kilka pomysłów na 8 marca, które możesz zrealizować, pomimo pracy w trybie online. Jednym z nich jest wysłanie kurierem do domów i mieszkań wszystkich zatrudnionych w firmie kobiet upominków. Nadanym kurierem upominkiem na Dzień Kobiet może być np. dobre wino i czekoladki w wersji tradycyjnej i wegańskiej. Zamiast alkoholu i słodkości, możesz np. wysłać kurierem zestaw eko kosmetyków dobrej jakości. Kolejnym pomysłem na uczczenie 8 marca w trybie zdalnym, jest wysłanie pracownicom voucherów np. na relaksujące masaże. Możesz to zrobić za pośrednictwem firmowej skrzynki pocztowej. Alternatywą dla voucherów na masaże mogą być vouchery na dowolne kursy – w agencji szkoleniowej lub na portalu ze szkoleniami.

Kobiety siedzące w biurze, widziane z góry. Na stole znajdują się laptopy i kwiaty podarowane kobietom 8 marca.
Dzień Kobiet w biurze – dowiedz się, jak go zorganizować

Dzień Kobiet w biurze – pomysły na organizację

Jeśli Twoja firma działa w trybie stacjonarnym, możesz zorganizować Dzień Kobiet w biurze. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka pomysłów na przygotowanie 8 marca w firmie. Oryginalnym sposobem na Dzień Kobiet w pracy jest zamówienie masażysty do biura i podarowanie każdej pracownicy masażu. Powinien on trwać minimum 30 minut. Masaż może odbywać się w specjalnie zaaranżowanym na tę okazję pokoju w biurze. Innym pomysłem na organizację Dnia Kobiet w miejscu pracy jest tradycyjne wręczenie kwiatów i przygotowanie poczęstunku.

Masaż dla dwóch kobiet zorganizowany w Dzień Kobiet, wykonywany przez masażystów.
Masaż dla kobiet w biurze – zamów do firmy masażystę

Kreatywne pomysły na organizację Dnia Kobiet w małej lub średniej firmie

Jeśli jesteś szefem w małej firmie z dużym budżetem, możesz zrealizować bardziej kreatywny pomysł na Dzień Kobiet w pracy. Takim sposobem na uczczenie Dnia Kobiet w małej lub średniej firmie, jest sfinansowanie wyjazdu szkoleniowego dla pracowniczek. Zadbaj oto, aby szkolenie odbyło się w komfortowych warunkach – np. w pensjonacie położonym w ładnym miejscu. Oprócz szkolenia i noclegu, możesz podarować kobietom pracującym w Twojej firmie karnet na usługę SPA w tym hotelu/pensjonacie.

Dodaj komentarz