• Post author:

Już od jakiegoś czasu pojawiały się pewne znaki, które wskazywały na to, że trwają pracę nad nową wersją GTA. Pierwsze wzmianki na ten temat pojawiły się już w sierpniu – najpierw na portalu Kotaku. Bardziej konkretne informacje na ten temat przyniosły wpisy na twitterze koreańskiej PEGI. Na szczęście, wszelkie domysły przerwało niedawne oświadczenie Rockstar, które potwierdziło plany wydania nowych wersji GTA 3, Vice City oraz San Andreas w trylogii Grand Theft Auto: The Trilogy.

Rockstar opublikował teaser GTA: Trilogy zapowiadający nową wersję gry

Czego będzie można spodziewać się po GTA: The Trilogy?

Rockstar opublikował krótki teaser i opublikował oficjalny komunikat na Twitterze, w którym potwierdził, że szykuje nową wersję GTA pod tytułem Grand Theft Auto: The Trilogy. Trylogia będzie składać się z odnowionych kultowych części GTA, które odniosły niesamowity sukces i zdobyły serca wielu graczy na całym świecie. Będą to:

  • Grand Theft Auto 3
  • Grand Theft Auto Vice City
  • Grand Theft Auto San Andreas

Wszystkie gry zostaną przeniesione na silnik Unreal Engine 4, który umożliwa grę w rozdzielczości 4K lub HDR. Trylogia GTA będzie dostępna w wersji PC oraz na konsolach: Playstation 4, Playstation 5, Xbox One oraz Xbox Serie X/S. W GTA: The Trylogy będzie również do kupienia w wersji na Nintendo Switch. Zgodnie z tym, co mówi producent ulegnie poprawie oprawa graficzne, jak i łatwość sterowania.

Kiedy ukaże się GTA: The Trilogy?

Rockstar potwierdził, że GTA ukaże się jeszcze w 2021 roku. Nieznana jest jeszcze dokładna data. Podobno, najbliższe tygodnie dostarczą graczom nowych informacji o GTA: The Trilogy.

Rocznica powstania GTA III już 22 października

A to informacja dla dużych fanów serii GTA III. Dokładnie 22 października minie 20 lat od powstania gry kultowej wersji GTA – Grand Thef Auto III. Premiera tego tytułu odbyła się pod koniec lat 90′ – 22 października 1999. Z tej okazji, producenci tytułu wypuszczą dodatki do GTA Online.

Jeśli od gier komputerowych wolisz gry planszowe, przeczytaj wpis o planszówkach.

Dodaj komentarz