• Post author:

Przekroczyłeś 30-stkę i nie masz stałej partnerki? Większość Twoich kolegów zdążyła poznać swoją wybrankę na studiach? Znalezienie jej dla siebie może być trudne, ale na pewno nie niemożliwe. Co więcej, szukanie partnerki, będąc facetem po 30-stce ma wiele zalet. Sprawdź w naszym poradnikowym wpisie, jak znaleźć dziewczynę!

Dlaczego tak trudno znaleźć dziewczynę, będąc po 30?

Odpowiedź, która jako pierwsza rzuca się na myśl to fakt, że wiele dziewczyn w Twoim wieku jest już po prostu zajętych. Co więcej, duża część dziewczyn, która również przekroczyła 30-stkę to kobiety po przejściach: po nieudanych związkach, po rozwodach lub posiadające dzieci. Taka kobieta jest w pełni ukształtowana przez życie, ale też może mieć obawy przed wejściem w nową relację. Aby dotrzeć do serca takiej kobiety, z dużym prawdopodobieństwem będziesz musiał najpierw długo zyskiwać jej zaufanie. Drugą oczywistą trudnością w znalezieniu dziewczyny, będąc po 30, jest to, że zarówno Ty, jak i potencjalne kandydatki w Twoim wieku, macie ograniczoną ilość czasu, którą możecie poświęcić na szukanie drugiej połówki. Zmniejsza się w tym wieku też liczba miejsc, w których można ją poznać. Większość czasu w ciągu dnia, zapewne spędzasz pracując, robiąc zakupy, załatwiając bieżące sprawy. Bądź pewny, że równie niewiele czasu mają szukające mężczyzny kobiety.

Co jest zaletą szukania stałej partnerki, będąc facetem po 30?

Mimo powyższych trudności, szukanie stałej partnerki, będąc facetem po 30, ma wiele zalet. W tym wieku, prawdopodobnie jesteś już mężczyzną o ukształtowanym charakterze. Masz sprecyzowane potrzeby i oczekiwania względem potencjalnego związku. Bazując na poprzednich doświadczeniach z kobietami, wiesz czego chcesz i nie poprzestaniesz, aż tego nie znajdziesz. Co więcej, będąc po 30, jesteś prawdopodobnie wstanie już zaoferować coś potencjalnej wybrance. Masz dobrą lub w miarę dobrą pensję. Stać Cię na wakacje i od czasu do czasu możesz urozmaicić jej czas – stawiając kolację lub drinka. Co więcej, nadal możesz szukać młodszych od siebie dziewczyn, którym na pewno zaimponujesz swoimi życiowymi doświadczeniami.

Gdzie facet po 30 powinien szukać kandydatek na dziewczynę?

Czasy studiów to według wielu najlepszy czas, aby poznać swoją przyszłą wybrankę. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, ponieważ okres ten daje okazję do częstych spotkań, wyjść na piwo, do kina lub na wspólne wakacje. Jest to także czas intensywnego doświadczania wielu różnych przeżyć. Wszystko jest pierwsze – zarówno dla Ciebie, jak i Twojej wybranki. Jak jednak znaleźć dziewczynę, będąc facetem po 30? Już odpowiadamy. Jako, że zapewne jesteś zapracowanym człowiekiem, Twoje szansę na poznanie kobiety zwiększy aktywność na portalach randkowych. Możesz także próbować umówić się z którąś z koleżanek z pracy. Teoretycznie, możliwe jest znalezienie stałej partnerki w pubie lub klubie – ale często tego rodzaju znajomości kończą się dosyć szybko. Ciekawym miejscem do poznawania dziewczyn jest komunikacja miejska.

wysportowana dziewczyna robiąca sobie zdjęcie
Faceci po 30-stce mogą szukać dziewczyn na portalach randkowych

Czy portale randkowe to dobre miejsce? Tak, ale zależy które!

Portale randkowe są dobrym miejscem do randkowania i szukania trwałych relacji z kobietami. Jednak nie wszystkie są równie skuteczne. Najlepszymi portalami są te, które dopasują do Twojego charakteru odpowiednie kandydatki. Jednym z takim portali jest edarling.pl. Choć korzystanie z takich aplikacji jak badoo czy tinder pozwala na dotarcie do szerokiego grona kobiet, bardzo często tracisz czas na rozmowę z kobietami, których sposób bycia, totalnie różni się od Twojej osobowości i wartości.

Czy w barze lub klubie można znaleźć dziewczynę?

Chcesz znaleźć dziewczynę w klubie lub barze? Wiedz, że nie jest to takie proste, jeśli myślisz o związku na stałe. Wiele singli będącymi stałymi bywalcami w klubach szukają znajomości na jedną noc. Co więcej, kobiety nie przychodzą do pubów i klubów, aby poznawać tam mężczyzn, tylko żeby rozerwać się i dobrze bawić się ze swoimi koleżankami. Jeśli jednak chcesz spróbować znaleźć dziewczynę w pubie lub klubie, polecamy spróbować nawiązać kontakt w naturalnych sytuacjach: przy barze lub podczas wspólnego tańca.

Randka z dziewczyną z pracy? Próbuj, ale bądź ostrożny

Czy możliwe jest znalezienie dziewczyny w pracy?

Zdecydowanie tak. Jednak doradzalibyśmy ostrożność w częstym randkowaniu z różnymi koleżankami z pracy. A już na pewno odradzamy robienia tego jednocześnie. Kobiety zazwyczaj dbają o swoją reputację i nie lubią być „jedną z kolei”. Przeważnie zawsze chcą czuć się wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Jeśli pokażesz swoim koleżankom, że randkujesz z nimi wszystkimi, szybko obróci się to przeciw Tobie. Doradzamy wybrać jedną dziewczynę, którą lubisz i którą chciałbyś lepiej poznać. Następnie, umiejętnie zaproś ją na randkę.

Jak zaprosić na randkę dziewczynę z pracy?

Przede wszystkim, nic na siłę. Zapraszanie dziewczynę z pracy na randkę to dość ryzykowna gra, która może różnie się skończyć. Wszystko zależy od osobowości dziewczyny, jej dystansu do siebie i przede wszystkim od rodzaju relacji z Tobą oraz nastawienia do Twojej osoby. Jeśli bardzo podoba Ci się konkretna dziewczyna z pracy i ona również darzy Cię sympatią, warto na początku starać się szukać okazji do luźnych, nie zobowiązujących rozmów. Gdy poznasz ją bliżej, warto spróbować wyciągnąć ją na wspólny lunch podczas przerwy obiadowej. Będziesz miał wtedy możliwość nieskrępowanej rozmowy z nią na dowolny temat. Jeśli podczas tych „niewinnych” spotkań przypadniecie sobie nawzajem do gustu, warto abyś zdecydował się na zrobienie kolejnego kroku. Aby zaprosić ją na randkę, wybierz moment, w którym będzie sam na sam. Możesz to zrobić np. gdy będziecie tylko we dwoje przy ekspresie do kawy. Na pierwszą randkę wybierz miejsce niezobowiązujące – zwykły pub, sztuka teatralna, wspólne pójście do kina. Możesz powiedzieć np.: „Dostałem w prezencie dwa bilety do kina. Może chciałabyś się ze mną wybrać?” Dziewczyna poczuje, że jesteś nią zainteresowany, ale nie będzie pewna w jakim stopniu. Po kinie możecie pójść na kawę lub piwo do pubu, aby podzielić się wrażeniami po seansie.

Jak poderwać dziewczynę w autobusie , tramwaju lub pociągu?

Podrywanie dziewczyn w komunikacji miejskiej to nie lada wyzwanie, któremu sprostać potrafią nieliczni. Nic jednak nie zaszkodzi spróbować. Aby poznać dziewczynę w autobusie, tramwaju lub pociągu. Najlepiej to zrobić, znajdując jakiś wspólny temat. Np. gdy widzisz, że dziewczyna czyta książkę, sprawdź jej tytuł. Wtedy możesz zacząć np. tak: „Widzę, że czytasz fantastykę? Wciąga? Ten gatunek jeszcze przede mną.” Jeśli dziewczyna uśmiechnie się i podejmie temat, bardzo możliwe, że wkrótce będziecie umawiać się na wspólne dojazdy do pracy 🙂

Przeczytaj też wpis z najlepszymi daniami na randkę z kobietą.

Dodaj komentarz