• Post author:

Jaki gadżet dla taty? – pomysły na prezenty

Każda okazja, by dać albo dostać prezent jest dobra. Czasem jednak trudno się zdecydować. Mnogość pomysłów powoduje mętlik w głowie. Być może potrzebujesz subtelnej podpowiedzi. Wszystko jednak zależy od tego, jakim typem taty jesteś?

strzyżenie starszego mężczyzny
Jaki gadżet dla eleganckiego taty

Gadżety dla eleganckiego taty

Jeśli czerpiesz satysfakcję z dbania o siebie, a schludny wygląd jest dla Ciebie sprawą priorytetową, powinien zainteresować Cię któryś z poniższych przykładów. Każdy z nich to starannie dobrany i zróżnicowany pod względem użytkowym prezent dla taty.

Komplet – skarpetki z muszką

W męskiej elegancji dodatki powinny do siebie pasować lub stwarzać pożądany kontrast. Skarpety do oklepany prezent. Skarpetki w komplecie z muszką są zaś wyrafinowanym podarkiem dla mężczyzny ceniącego elegancję.

Trymer do brody

Nieważne czy jesteś typem drwala, czy posiadasz jedynie kilkudniowy zarost. W każdym przypadku, kiedy twoje policzki pokrywa coś więcej niż tylko naga skóra, powinieneś zaopatrzyć się w trymer, który umożliwi podjęcie walki z niefrasobliwym zarostem.

Zestaw do golenia

Ładny i schludny zestaw dobrej jakości powinien zawierać naturalny pędzel (najlepiej z włosiem borsuka), krem do golenia i maszynkę (klasyczną z wymiennymi ostrzami lub jednorazową).

Elegancka aktówka lub teczka na laptopa

Królowa Elżbieta ma swoją torebkę. Dlaczego więc Ty nie miałbyś posiadać takiego elementu rozpoznawczego. Dobrym przykładem jest skórzana aktówka. Pamiętaj jednak, że będziesz musiał wygospodarować nieco czasu na pielęgnację naturalnej skóry.

Gadżety dla taty piwosza

W przypadku, gdy złocisty trunek wywołuje u Ciebie przyspieszone bicie serca, a po powrocie z pracy marzysz tylko o tym, by usiąść w swoim fotelu i zatopić usta w kilkucentymetrowej białej pianie, poniżej znajduje się lista propozycji, które powinny sprawić Ci radość.

Klaser na kapsle

Jeśli uważasz, że zbieranie znaczków jest przereklamowane, nie oznacza to wcale, że klaser jako prezent będzie złym pomysłem. W swoim możesz przechowywać kapsle od piwa.

Lodóweczka do piwa na USB

Sprytne urządzenie o idealnie dobranej pojemności. Zmieścisz w niej pół litra złotego trunku. Zaletą jest jej mobilność. Zabierzesz ją wszędzie. Wymaga zasilania kablem USB, w związku z czym podładujesz ją nawet w dziczy.

szkło do piwa
Szkło do piwa

Zestaw szkła do piwa

Szklanka lub kufel. Zależnie od preferencji. Rynek oferuje taką mnogość wzorów i kolorów, że możesz z łatwością dopasować coś do swoich upodobań, a nawet typu urody.

Zestaw do warzenia piwa

Gadżet dla taty wersja premium. Dzięki odpowiednio skomponowanemu zestawowi być może uda Ci się stworzyć własny trunek, który będziesz z dumą prezentować domownikom, gdy piana osiądzie Ci na brodzie.

starszy pan w kapturze biegający po lesie
Jaki gadżet sprawdzi się na prezent dla aktywnego taty?

Gadżety dla aktywnego taty

Aktywny tata, któremu nie jest straszny las ani góry powinien posiadać stosowny ekwipunek. Jeśli lubisz wędrować, jeździć na rowerze, wędkować lub spędzać czas na świeżym powietrzu w inny, równie pasjonujący sposób wiesz, czego potrzebujesz, by cieszyć się spokojem w terenie. Odpowiednio dobrany sprzęt wpływa na relaks i bezpieczeństwo. Przejrzyj te propozycje i znajdź coś dla siebie.

Termos na wyprawy

Gadżet dla taty musi być dobrany z głową. Termos jest takim właśnie przedmiotem. Gdy zrobi się chłodno, będziesz mógł wyjąć z plecaka porcję ciepłej herbaty, która z pewnością podniesie morale uczestników wycieczki.

Kurtka przeciwwiatrowa i przeciwdeszczowa

Wszystkie poradniki wyprawowe mówią o tym, że w ekwipunku powinna pojawić się odzież przeciwdeszczowa i chroniąca przed wiatrem. Doskonale sprawdzi się tu lekka kurtka z membraną i bluza lub kurtka softshellowa.

Profesjonalne buty górskie

Obuwie na wyprawy jest jednym z tych elementów, na których nie powinno się oszczędzać. Daj przykład swoim dzieciom i zaopatrz się w solidne, trwałe i wygodne buty, w których przeżyjesz niejedną fascynującą przygodę.

Scyzoryk szwajcarski

Tata to ten, który ratuje z opresji. Przyszła paczka? To właśnie Ty szybko wyciągniesz scyzoryk, którym przetniesz taśmy. W każdej z takich sytuacji zostajesz bohaterem. Zadbaj o to, by multitool był lekki i poręczny. Nikt nie chciałby nosić w kieszeni pół kilograma stali.

Zestaw wędkarza

Jeżeli jesteś typem taty przesiadującego całe noce, popołudnia i dnie nad brzegiem rzeki powinieneś zapoznać się z ofertą zestawów dla wędkarza. Dobra wędka, najlepiej taka, o której marzyłeś, będzie najlepszym prezentem.

gadżety dla taty majsterkowicza
Gadżety dla taty majsterkowicza

Gadżety dla taty majsterkowicza

Będąc tatą, zwłaszcza tych młodszych dzieci, prawdopodobnie często uciekasz, a raczej udajesz się do garażu, by móc tam w spokoju realizować swoje pasje związane z majsterkowaniem, pracą w drewnie, konstruowaniem itp. Jak każdy szanujący się majsterkowicz, również i Ty potrzebujesz odpowiednich narzędzi, aby praca przebiegała według planu.

Narzędzia ogrodowe

Czym byłby prawdziwy tata bez szpadla, sekatora, czy siekiery. Profesjonalne narzędzia ogrodowe zachwycą każdego faceta. Pewnie już myślisz o tym, jaki zrobisz z nich użytek? Nie tak prędko. Kolejna propozycja wydaje się jeszcze ciekawsza.

Wiertarka udarowa

Tata stojący na drabinie, dzielnie znoszący unoszący się pył i ofiarnie dociskający do ściany wiertarkę, by móc następnie zawiesić obrazek lub półkę, to tata mistrz. Nie odbieraj sobie szans na mistrzostwo i zaopatrz się w wiertarkę udarową i komplet wierteł do betonu.

Półka narzędziowa do garażu

Jeśli posiadasz masę niezbędnych, a zdaniem innych domowników nieprzydatnych narzędzi, dobrze byłoby je jakoś uporządkować. Półka na narzędzia, którą powiesisz w swoim prywatnym sanktuarium, czyli garażu, powinna załatwić sprawę.

Dodaj komentarz