• Post author:

Większość kobiet będących w związku, nie kumpluje się mocno z innymi mężczyznami. Są jednak takie, które mają tzw. „bardzo dobrych mężczyzn – przyjaciół”. Dla wielu mężów i partnerów jest to duży problem. Wielu z nich zadaje sobie pytanie, czy powinni to tolerować? Czy przyjaźń ich dziewczyny z mężczyzną nie zamieni się romans lub w miłość? Dla niektórych to powód do dużej zazdrości. Jeśli Twoja dziewczyna również ma przyjaciela mężczyznę, możesz chcieć wiedzieć, czy powinieneś się bać. Sprawdźmy!

kobieta i mężczyzna pod namiotem
Przyjaźń damsko-męska – jak wygląda? czy istnieje?

Czy istnieje przyjaźń między kobietą, a mężczyzną?

Wbrew powszechnej opinii, przyjaźń między kobietą, a mężczyzną jak najbardziej istnieje i jest możliwa. Wielu osobom wydaje się to niemożliwe. Twierdzą oni, że w relacjach damsko-męskich, prędzej czy później górę biorą seksualne popędy. Zdarza się też, że przyjaźniący się ze sobą kobieta i mężczyzna, tak naprawdę czują do siebie coś więcej, ale ich intencja długo pozostaje odkryta, aż do momentu, w którym uczucie eksploduje. Jeśli relacje damsko – męskie są rzeczywiście tylko przyjacielskie, to nawet gdy jedna strona zacznie nadawać znajomości erotyczny podtekst, druga szybko uświadomi ją, że nie jest zainteresowana. Często przyjaźń z innym facetem, może być substytutem związku, jeśli ten prawdziwy nie jest Jeśli chcesz upewnić się, czy relacje Twojej dziewczyny z innym mężczyzną są zwyczajnie przyjacielskie, warto abyś umiał odpowiedzieć na kilka pytań poniżej.

Czy przyjaciel Twojej dziewczyny jest tylko przyjacielem?

Jak Twoja dziewczyna poznała przyjaciela?

Dowiedz się (najlepiej od niej), jak Twoja dziewczyna poznała swojego przyjaciela. Jeśli jej przyjacielem jest na przykład jej była miłość lub chłopak, taka relacja jest bardzo ryzykowna dla Twojego związku. Czasem jest to kumpel ze szkoły, z liceum, z podwórka, z którym od zawsze konsultowała swoje wybory. Uważa, że jest jej potrzebny. Obecność takiego przyjaciela może dawać jej większe poczucie bezpieczeństwa. W takim przypadku, relacja między nią, a tym mężczyzną może być pozbawiona jakiejkolwiek intencji seksualnej. Chodzi w niej głównie o poradzenie się w sprawie swoich życiowych decyzji.

Czy Twoja dziewczyna spędza czas z przyjacielem ciekawiej niż z Tobą?

Jak Twoja dziewczyna spędza czas ze swoim przyjacielem?

Istotne jest także, jak Twoja dziewczyna spędza czas ze swoim przyjacielem. Jeśli umawiają się na kawę, piwo do pobliskiego baru lub ona zaprasza go do swojego lub waszego mieszkania, to powinno upewnić się, że ich relacja jest przyjacielska. Ryzykownym jest, jeśli Twoja dziewczyna ciekawiej spędza czas ze swoim przyjacielem, niż z Tobą. Jeśli Twoja dziewczyna umawia się ze swoim przyjacielem do kina, teatru lub do klubu, powinieneś się trochę obawiać. Porozmawiaj ze swoją dziewczyną i spytaj, czy w Waszym związku czegoś jej brakuje. Być może „nie dajesz” jej emocji i wrażeń, których potrzebuje.

Czy Twoja dziewczyna traktuje Cię priorytetowo?

Upewnij się też, czy Twoja dziewczyna stawia Cię na pierwszym miejscu. Jeśli w jej życiu ważniejszą osobą jesteś Ty, nie masz się czym przejmować. Gorzej, jeśli przesuwa wcześniej umówione spotkania z Tobą, dla spotkań ze swoim przyjacielem mężczyzną. Wtedy powinieneś porozmawiać z nią, aby upewnić się, dlaczego tak się dzieje i jasno oznajmić, że Ci to nie pasuje.

Dodaj komentarz