Motoryzacja i samochody to pasje bardzo wielu mężczyzn. Chyba na palcach jednej ręki można policzyć facetów, którzy przeszliby obojętnie obok Fiata Dino Spider z 1966 roku lub Volvo S/V90 z 2020. Jeśli Ty też kochasz samochody – nieważne, czy bardziej piękne, czy bardziej szybkie – koniecznie śledź wpisy w tej kategorii. Będziemy tu poruszać wiele tematów.

Newsy ze świata motoryzacji

Świat motoryzacji nieustannie zmienia się i ewoluuje. My pozwolimy być Ci z nim na bieżąco. Tutaj dowiesz się o nowych modelach aut i ich parametrach. Będziemy dla Ciebie odwiedzać i relacjonować ważne imprezy motoryzacyjne. Dowiesz się, jakie auta są teraz trendy, a które passe. Będziesz wiedział, które premiery aut okazały się wielkimi sukcesami, a które wielkimi porażkami. Prześwietlimy też wady i zalety popularnych modeli samochodów.

Rekomendacje modeli aut

Jeśli szukasz modelu auta z określonymi parametrami, to tutaj szybko je znajdziesz. Będziemy rekomendować auta dla wszystkich czytelników: młodych rodziców, podrożników, biznesmenów, studentów, osób jeżdżących tylko po mieście, wielodzietnych rodzin i dla innych.

Zrób to sam, czyli samodzielne naprawy samochodu

Zepsuł Ci się samochód? Z naszym poradnikiem naprawisz każdą usterkę. Dowiesz się jak wymienić akumulator, alternator, jak zmienić świecę i wiele innych przydatnych rzeczy. Zajrzymy pod maskę wielu modeli aut, aby zobaczyć co w trawię piszczy. Nie ze wszystkim trzeba jechać do warsztatu. Wiele rzeczy – przy odrobinie cierpliwości – można w samochodzie naprawić samodzielnie.

Wszystko o pielęgnacji samochodu

Stare porzekadło głosi, że „o samochód trzeba dbać”. Auto powinno być zadbane, podobnie jak mieszkanie. Doradzimy Ci jakie preparaty stosować, aby wnętrze i karoseria samochodu na długo zachowały swój pierwotny wygląd. Dowiesz się także jak zamaskować niewielkie rysy i wgniecenia. Czytaj nasze artykuły o samochodach i motoryzacji.