Czas na trening ciała!

Jeśli nie jesteś zadowolony z wyglądu swojego ciała lub Twoja kondycja znacznie się pogorszyła, to wyraźny znak, że czas zabrać się za trening. Aby jednak zacząć trenować trzeba się do tego odpowiednio przygotować. W tej kategorii postów doradzimy Ci jak trenować i jak się odżywiać, aby Twój trening był naprawdę skuteczny.

Trening na siłowni

Zaczynasz trening na siłowni? A może szukasz nowych inspiracji treningowych? Opiszemy i pokażemy Ci jak wyglądają ćwiczenia na poszczególne partie ciała. Powiemy także, jakie elementy możesz dodać do swojego treningu, aby przyniósł lepsze efekty.

Sprzęt do ćwiczeń – siłownia w domu

Coraz większą popularność zdobywa trenowanie w domu. Aby to robić efektywnie, trzeba jednak posiadać odpowiedni sprzęt: sztangi, hantle, drążki, wyciągi, ławki i inne. Podpowiemy Ci czym kierować się przy wyborze sprzętu, abyś nie musiał wyrzucać pieniędzy w błoto.

Odżywki i dieta podczas treningu

Każdy facet po 30 jest na tyle duży, że zdaje sobie sprawę, że to co je wpływa na wygląd jego ciała. Dieta jest szczególnie ważna podczas regularnych treningów na siłowni lub w domu. Nie tylko od rodzaju i intensywności ćwiczeń, ale także od odżywiania zależy to, jak szybko Twoje ciało osiągnie wygląd, jakiego pragniesz. Doradzimy Ci więc co jeść i jakie odżywki stosować, abyś cieszył się muskularnym ciałem jak najszybciej.