Wszystko o relacjach z kobietami

mężczyzna i kobieta w związku siedzą na skale
ZWIĄZKI
mężczyzna i kobieta leżą na łóżku
SEKS

Kategoria bloga: Ty i Kobiety

W kategorii Ty i kobiety piszemy o wszystkim, co związane jest z relacjami między mężczyznami, a „płcią piękną”. Znajdziesz tutaj wiedzę dotyczącą budowania związków, komunikacji z kobietami, a także porady dotyczące sfery intymnej. Możesz przeczytać tutaj artykuły związane z seksem, które pomogą Ci rozwinąć się w tym elemencie.

Seks

Seks w życiu każdego z nas jest bardzo ważny. Dzięki współżyciu z kobietami, doświadczamy swojej męskości, a także zyskujemy potomków. Jesteśmy w takim wieku, w którym albo jeszcze szukamy drugiej połówki, albo mamy żony lub stałe partnerki. Wobec tego, dzięki seksowi budujemy też relacje z kobietami. Niektórzy z nas jeszcze się nie zdecydowali wejść w stały związek, może w ogóle nie mają takiego zamiaru. Dla nich również, seks jest bardzo istotny. Czasem traktują go jak trening, czasem jak wyzwanie, a czasem jako sposób na odprężenie. Będą się tu pojawiać wpisy z poradami i wskazówkami dotyczącymi seksu.

Związki

Tutaj poradzimy Ci jak budować trwałe relacje z kobietami. Co robić, gdy między Tobą, a Twoją partnerką pojawiają się problemy? Jak rozmawiać z nią, gdy jest poddenerwowana, a także na czym powinien być oparty prawdziwy związek. Dla wielu z nas relacje z kobietami to kluczowy element życia osobistego. Właśnie dlatego postaramy się Ci pomóc.

Zdrada

Ona zdradziła, lub Ty ją zdradzasz? Na blogu znajdziesz wpisy, które pomogą Ci przetrwać ten trudny okres. Pokażemy Ci, że zdrada nie zawsze jest czymś złym, a może uleczyć Twój związek.